Fototapeta graffiti - Hippie Graffiti

(1)

Lepidlo ZDARMA

13 bodů do věrnostního systému


Hippies, děti květin a Květinové hnutí, které vzniklo v 60. letech v USA vycházející z generace beatniků. Vzpoura proti společnosti a konvencím propagující mír, lásku, přátelství a svobodu. Graffiti jsou stylem umění, ale i stylem života. Díla mnohých tvůrců nám dokážou doslova vyrazit dech. Svobodné Hippie a propojení s graffiti tento druh výtvarného projevu zařazuje mezi svobodný styl života bez svazujících pravidel i mezi městský folklór ulice obohacený o další techniky vyjadřování. Stává se velkým streetartem, který si mohou jeho milovníci pomocí naší tapety přenést snadno i do svých domovů. Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - Hippie Graffiti" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fototapeta s inspirujícím motivem bude skvělou ozdobou vašeho domova. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-3XLFT729 Kategorie: Tapety graffiti a street art

1 390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 6

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je součástí balení).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Příslušenství 6

Parametry

Kategorie
Fototapety, Fototapety na zeď
Barva
Červená vícebarevná
Motivy
abstrakce, graffiti, nápisy
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Články