Fototapeta graffiti - Pink parrot

Lepidlo ZDARMA

13 bodů do věrnostního systému


Život na nás nečeká a my jsme tu, abychom jej prožívali na plno. Růžový papoušek ve stylu graffitti vykouzlí na vaší tváři úsměv každý den. Tento styl umění je i stylem života. Díla některých tvůrců nám dokážou doslova vyrazit dech. Graffiti je jedním z původních pilířů kultury Hip hopu, které je i kulturou protestu. Milujete hudbu, tanec a prostě život? Graffiti je takový městský folklór ulice obohacený o další techniky vyjadřování a stal se velkým streetartem, který si mohou jeho milovníci pomocí tapety přenést snadno i do svých domovů. Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - Pink parrot" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fototapeta s inspirujícím motivem bude skvělou ozdobou vašeho domova. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-NEW010806 Kategorie: Tapety graffiti a street art

1 390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 4

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je součástí balení).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Příslušenství 6

Parametry

Kategorie
Fototapety, Fototapety na zeď
Barva
Červená vícebarevná
Motivy
art, graffiti, ulice
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Články