Fototapeta graffiti - Street Life - Rozměry: 250x175 cm

Lepidlo ZDARMA

17 bodů do věrnostního systému


Život nečeká, jsme tu, abychom jej prožívali na plno. Graffitti, to nejsou jen jakési čmáranice na zdi. Je to vlastně styl umění, ale i styl života. Díla některých tvůrců vám dokážou doslova vyrazit dech. Tento druh výtvarného projevu pracuje ve veřejném prostoru technikou nanášení barev ve formě spreje. Vychází z původního řeckého slovesa grafein, neboli psát. Graffiti je také jedním z původních pilířů kultury Hip hopu, které je označováno za kulturu protestu. Graffiti je takový městský folklór ulice obohacený o další techniky vyjadřování a stává se velkým streetartem, který si mohou jeho milovníci pomocí tapety přenést snadno i do svých domovů.Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - Street Life" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fototapeta s inspirujícím motivem bude skvělou ozdobou vašeho domova. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-XLFT71499 Kategorie: Tapety graffiti a street art

1 790 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 6

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je součástí balení).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Příslušenství 6

Parametry

Kategorie
Fototapety, Fototapety na zeď
Barva
Červená vícebarevná
Motivy
abstrakce, graffiti, nápisy
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Články