Fototapeta - Klimt inspiration: Golden Kiss

-20% Lepidlo ZDARMA

20 bodů do věrnostního systému


Pro milovníky velkých děl a klasiky. Polibek je vrcholné dílo zlatého období Gustava Klimta a asi jeho nejznámější obraz. Namaloval jej kolem roku 1908 na rozhraní symbolismu a secese. Jeho zlatý Polibek byl přijat vřele. Zlatou barvu Klimt objevil v italské Ravenně, kde jej fascinovala byzantská mozaika v bazilice sv. Vitala a ovládly jej i středověké knižní iluminace. Jeho tradiční spirálovité vzory na šatech ženy evokují pravěké umění. Rozsáhlý originál si lze prohlédnout v galerii Belvedere ve Vídni. Zlato je symbol luxusu a dodává nám životní energii. Dokáže přinést jistotu a zajištění i do běžného života. Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - Klimt inspiration: Golden Kiss" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fototapeta s inspirujícím motivem bude skvělou ozdobou vašeho domova. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-3XLFT363 Kategorie: Abstraktní tapety

2 072 Kč s DPH Původní cena 2 590 Kč, Ušetříte 20% (518 Kč)

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 17

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je součástí balení).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Příslušenství 6

Parametry

Kategorie
Fototapety, Fototapety na zeď
Barva
Bílá Hnědá Zlatá
Motivy
Gustav Klimt, láska, polibek, zlatý
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Články