Lepidlo na tapety Bimago

(47)

Náš tip! Lepidlo ZDARMA


Lepidlo na tapety s vysokým obsahem celulózy pro zvýšení lepivosti. Lepidlo je určeno na vliesové tapety. Jeden sáček lepidla stačí na 5m2, tj. 1 role tapety. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-acc_glue199 Kategorie: Příslušenství

69 Kč s DPH

Jeden sáček vystačí na 5m². Koupíte-li si např. tapetu o rozměru 400 × 280 cm, budete k nalepení na zeď potřebovat 3 balení tapetovacího lepidla.

Jak lepidlo na tapety připravit

Klih smíchejte v kbelíku nebo větší nádobě s 1l vlažné vody, vyčkejte 15 minut, dokud lepidlo neztuhne. Před nanesením lepidla na zeď doporučujeme lepidlo ještě jednou pořádně promíchat.

Stručný návod jak tapetovat

Máte-li připravené lepidlo a povrch, na který budete tapetu lepit, rovnoměrně naneste lepidlo na tapety pomocí válečku na tapety nebo štětce. Při přikládání tapety na zeď doporučujeme použít olovnici nebo provázek s těžším předmětem, abyste zabránili křivému nalepení tapety a designy jednotlivých pásů tak plynule navazovaly.

Pro přitlačení tapety na zeď použijte kartáč na tapety. Použitím kartáče zabráníte vzniku vzduchových bublin. Pokud však vzniknout nerovnosti nebo bubliny bubliny, vyrovnáte je stěrkou. Pokud tapeta přesahuje u stropu nebo země, odstraňte ji pomocí odlamovacího nože.Nemáte-li žádné z výše uvedených produktů, doporučujeme pořídit tapetovací sadu.

Přečtěte si podrobný návod jak tapetovat.

Jak lepidlo na tepaty skladovat

Obaly s klihem skladujte pečlivě uzavřený. Neskladujte na volném prostranství. Lepidlo na tapety skladujte v suchu a zabraňte vlhkosti.

Parametry

Kategorie
Fototapety

Recenze

Další

Články