Nástěnné hodiny - Dino Compass

4 body do věrnostního systému


Arthouse Jak nejlépe doladit, a zároveň jemně zvýraznit hezký vzhled pokojíku vašeho dítěte? Pomocí těchto originálních nástěnných hodin Dino Compass, které se budou vyjímat na jakékoliv vaší stěně. Nevěříte? Zkuste, a uvidíte. Tyto nástěnné hodiny budou vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun 2 - tapetami, polštářky či obrazy na plátně.
Více >>

Výrobce: Arthouse. Kód: 008302 Kategorie: Hodiny a budíky

490 Kč s DPH

Skladem Objednávky přijaté po 15:00 odesíláme následující pracovní den
ks

Alternativní produkty 1

Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Dekorace, Hodiny, Pro děti
Barva
Bílá Oranžová Modrá Zelená
Motivy
dinosauři, modrý, pro děti
Rozměry
34x34 cm
Kolekce
Imagine Kids Fun