Obraz na korku - World of Wood

(2)

16 bodů do věrnostního systému


Obraz na korku - World of Wood je výrobek pro ty, kteří hledají originální dekorace na stěnu. Díky ekologickému materiálu a zajímavému vzoru se obyčejná korková nástěnka změní na stylový doplněk, který můžete využít různými způsoby. Na obrazy na korku můžete připínat napínáčky, označit navštívená místa na mapě nebo připnout poznámky. Obraz na korku "Vineyard of Memories " je mnohem lehčí než tradiční nástěnné dekorace. Díky tomu ozdobné korkové nástěnky mohou viset na libovolném místě ve Vašem bytě nebo kanceláři. Plátno s tiskem se nanáší na korkovou desku. Díky tomu se tisk vyznačuje výraznými barvami a zachycuje i ty nejjemnější detaily. Připněte k němu připínáčky nebo poznámky a vytvořte si svůj individuální design na zdi! Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-Pinnwand326 Kategorie: Nástěnky mapa světa, mapa Evropy, strom života

1 690 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 7

Benefity obrazu

Dekorativní nástěnky jsou vysoce kvalitní a luxusní dekorací do vašeho interiéru. Nabízíme celou řadu velmi zajímavých motivů, které zkrášlí a zútulní váš domov i kancelář. Nástěnky mají i praktické využití.

Nástěnku s potištěnými boky není třeba dodatečně rámovat a je proto ihned připraven k pověšení. Můžete ji využít na označení míst, které chcete navštívit nebo připnutí fotografií z Vašich cest.

Parametry

Kategorie
Dekorativní nástěnky
Barva
Šedá
Motivy
dřevo, kompas, kontinenty, mapa, svět
Rozměry (šířka x výška)
60x40 cm, 90x60 cm, 120x80 cm
Typ obrazu
jednodílný
Rám
blindrám standard