Obraz na plátně - A Day In Blue - Rozměry: 60x40 cm

13 bodů do věrnostního systému


Obraz na vliesovém kvalitním plátně A Day In Blue potěší zobrazením nádherné krajiny, kterou můžete mít přímo ve svém bytě. Venku může být zamračeno a deštivo, vy se přesto můžete těšit ze slunečné krajiny nádherné přírody, lesem zalitým sluncem, pláží s azurovým mořem či kvetoucím stromořadím. Jediným nesnadným úkolem bude, kterou krajinu vybrat, protože každá je svým způsobem okouzlující! Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: FW-1008O4 Kategorie: Obrazy krajiny

1 390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)

ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď A Day In Blue bude ozdobou každé místnosti.

Velmi kvalitní polyesterové plátno o hmotnosti 280g/m2 je k nerozeznání od klasických malířských pláten. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkost místnosti a proto zůstane pevné a naplé na rámu. Jasné barvy, ostré detaily a nulový zápach garantuje nejmodernější technologie latexového tisku HP EcoLatex.

Kvalitní materiály.

Plátno je ručně nataženo přes pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, před pečlivým zabalením. Všechny obrazy na plátně značky GLIX jsou dodávány s kovovým závěsným háčkem, který je předem připevněný na rám a proto je obraz připraven k okamžitému zavěšení. Obraz na plátně A Day In Blue je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Barva
Šedá Modrá
Motivy
moře
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozměry
4 x 30x80 cm, 60x40 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodílný, čtyřdílný