Obraz na plátně - Bílá Stěna se Stříbrnými Koulemi

14 bodů do věrnostního systému


Abstraktní obraz na plátně Bílá Stěna se Stříbrnými Koulemi potěší oko i srdce. Mnoho abstraktních obrazů totiž skrývá i další významy a poselství, současně jsou nádherným doplňkem každého interiéru. Nekonečné mnosžví různých barev a motivů dává na výběr nespočet možností, jak dodat vašemu interiéru šmrnc! Kvalitní tisk na vliesovém plátně vás bude těšit každý den. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P2389CV Kategorie: Abstraktní obrazy

1 490 Kč s DPH


ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď Bílá Stěna se Stříbrnými Koulemi bude ozdobou každé místnosti.

Velmi kvalitní polyesterové plátno o hmotnosti 280g/m2 je k nerozeznání od klasických malířských pláten. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkost místnosti a proto zůstane pevné a naplé na rámu. Jasné barvy, ostré detaily a nulový zápach garantuje nejmodernější technologie latexového tisku HP EcoLatex.

Kvalitní materiály.

Plátno je ručně nataženo přes pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, před pečlivým zabalením. Všechny obrazy na plátně značky GLIX jsou dodávány s kovovým závěsným háčkem, který je předem připevněný na rám a proto je obraz připraven k okamžitému zavěšení. Obraz na plátně Bílá Stěna se Stříbrnými Koulemi je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Barva
Bílá Černá Šedá
Motivy
3D, abstrakce
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozměry (šířka x výška)
100x75 cm
Typ obrazu
jednodílný