Obraz na plátně - Cupcakes II

10 bodů do věrnostního systému


Obraz na vliesovém plátně Cupcakes II do kuchyně je inspirován atraktivními potravinami z celého světa. Vybírat můžete z voňavých kávových zrn a šálků horké kávy, sušeného barevného koření, svěžích zelených bylinek, lahodného vína a dalších pochutin, které podpoří vnímání chuti v kuchyni a v jídelně. Vybírat můžete podle toho, jaký obraz vystihuje vaši kuchyň nejvíce – pro dokonalý dojem Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P10565CV Kategorie: Obrazy kuchyně

1 090 Kč s DPH


ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď Cupcakes II bude ozdobou každé místnosti.

Velmi kvalitní polyesterové plátno o hmotnosti 280g/m2 je k nerozeznání od klasických malířských pláten. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkost místnosti a proto zůstane pevné a naplé na rámu. Jasné barvy, ostré detaily a nulový zápach garantuje nejmodernější technologie latexového tisku HP EcoLatex.

Kvalitní materiály.

Plátno je ručně nataženo přes pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, před pečlivým zabalením. Všechny obrazy na plátně značky GLIX jsou dodávány s kovovým závěsným háčkem, který je předem připevněný na rám a proto je obraz připraven k okamžitému zavěšení. Obraz na plátně Cupcakes II je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Barva
Bílá Žlutá Růžová Modrá Zelená
Motivy
kuchyně, zátiší
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozměry (šířka x výška)
3 x 25x25 cm
Typ obrazu
trojdílný