Obraz na plátně - Diamantové Lekníny III

10 bodů do věrnostního systému


Zahalte svůj interiér do květinové záplavy pomocí obrazu Diamantové Lekníny III na kvalitním vliesovém plátně! Nejrůznější druhy květin vás budou těšit po celý den, nevadnou a nepotřebují žádnou péči. Budou perfektně ladit do vybrané místnosti, navíc je můžete různě kombinovat. Teď se jen rozhodnout, zda si pořídíte obraz plný růží, lilií, tulipánů, lučního kvítí či jiných květin z široké nabídky? Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P2523CV Kategorie: Obrazy květiny

1 090 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď Diamantové Lekníny III bude ozdobou každé místnosti.

Velmi kvalitní polyesterové plátno o hmotnosti 280g/m2 je k nerozeznání od klasických malířských pláten. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkost místnosti a proto zůstane pevné a naplé na rámu. Jasné barvy, ostré detaily a nulový zápach garantuje nejmodernější technologie latexového tisku HP EcoLatex.

Kvalitní materiály.

Plátno je ručně nataženo přes pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, před pečlivým zabalením. Všechny obrazy na plátně značky GLIX jsou dodávány s kovovým závěsným háčkem, který je předem připevněný na rám a proto je obraz připraven k okamžitému zavěšení. Obraz na plátně Diamantové Lekníny III je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Barva
Bílá Modrá Zelená
Motivy
květiny, srdce, voda
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozměry (šířka x výška)
60x40 cm, 80x60 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodílný