Obraz na plátně - Disney Ledové Království Princezna Elza III - Rozměry: 100x75 cm

13 bodů do věrnostního systému


Dětský obraz Disney Ledové Království Princezna Elza III na kvalitním vliesovém plátně je nádherným způsobem, jak dodat pokoji jiskru a do tváří dětí nadšení. Obraz může být na motivy Marvelu, Disney pohádek Ledové království, Cars, Disney princezen a víl, Mickey Mouse a Hello Kitty. Krásně zařízený dětský pokoj s atraktivními motivy na zdech potěší každé dítě, od batolete po mladého teenagera. Nejtěžší bude vybrat si z nabídky obraz jen jeden! Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: PPD1469O1 Kategorie: Dětské obrazy

1 390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď Disney Ledové Království Princezna Elza III bude ozdobou každé místnosti.

Velmi kvalitní polyesterové plátno o hmotnosti 280g/m2 je k nerozeznání od klasických malířských pláten. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkost místnosti a proto zůstane pevné a naplé na rámu. Jasné barvy, ostré detaily a nulový zápach garantuje nejmodernější technologie latexového tisku HP EcoLatex.

Kvalitní materiály.

Plátno je ručně nataženo přes pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, před pečlivým zabalením. Všechny obrazy na plátně značky GLIX jsou dodávány s kovovým závěsným háčkem, který je předem připevněný na rám a proto je obraz připraven k okamžitému zavěšení. Obraz na plátně Disney Ledové Království Princezna Elza III je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Kategorie
Pro děti
Barva
Bílá Šeřík Světle modrá Ledově modrá
Motivy
Disney, princezna, pro děti, zima
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozměry
25x35 cm, 60x40 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodílný