Obraz na plátně - Enchanted Birdcage

8 bodů do věrnostního systému


Arthouse Úžasná kolekce Enchantment z dílny anglické značky Arthouse obsahuje i tento ružový metalický obraz na plátně Birdcage. Obraz je k dispozici v rozměrech 48x48 cm. Dodejte vašim interiérům zcela nový nádech originality a nápaditosti. Pro ještě výraznější dokreslení atmosféry lze kombinovat s ostatními produkty této kolekce: tapetami, paravány, zrcadly a polštářky. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 004100 Kategorie:

890 Kč s DPH

Alternativní produkty 0

Eastern Alchemy Arthouse

Enchantment je celistvá kolekce tapet, polštářů, obrazů, paravánů a zrcadel, která je oživena ohromujícími třpytivými efekty. Kolekce je inspirovaná především úspěšnými filmovými vydáními "Maleficent" a "Into the Woods", v kombinaci s pohádkovými, jemnými motivy.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Kategorie
Obrazy, Obrazy na plátně
Barva
Šedá Růžová Hnědá Zlatá
Motivy
klec, květiny, motýli, ptáci, příroda, zvířata
Rozměry
48x48 cm
Kolekce
Enchantment Collection