Obraz na plátně - Jungle Mania Wild Life

-29% Novinka

4 body do věrnostního systému


Arthouse Nic nevyzdobí pokojíček vašeho dítka lépe než tento třídílný obraz Jungle Mania Wild Life od Arthouse, který je jedinečný díky svému originálnímu motivu, jenž udělá radost celé rodině. Veselé a přírodní barvy dodají pokojíku na pozitivní náladě.Tento obraz na plátně bude vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun 2 - tapetami, polštářky či hodinami. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 004689 Kategorie: Dětské obrazy

490 Kč s DPH Běžná cena 690 Kč, Ušetříte 29% (200 Kč)

Alternativní produkty 0

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Dekorace, Obrazy, Pro děti, Rámované obrazy na plátně
Barva
Žlutá Zelená vícebarevná
Motivy
džungle, pro děti, ptáci
Materiál
Dřevěný rám, Vliesové plátno (Canvas)
Rozměry
20x20 cm
Typ obrazu
trojdílný
Kolekce
Imagine Fun 2