Obraz na plátně - Kávová Koláž II

9 bodů do věrnostního systému


Obraz na vliesovém plátně Kávová Koláž II se zátiším může být v tradičním provedení, které bude připomínat vzácná umělecká díla. Pořiďte si domů uklidňující obraz s krásnými předměty, které ve vás budou vyvolávat příjemné pocity a pohodu. Obraz nemusí být za každou cenu originální, důležitý je především efekt, který přinese do vašeho interiéru – potěšení a pohodu. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P10448CV Kategorie: Obrazy zátiší

990 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď Kávová Koláž II bude ozdobou každé místnosti.

Velmi kvalitní polyesterové plátno o hmotnosti 280g/m2 je k nerozeznání od klasických malířských pláten. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkost místnosti a proto zůstane pevné a naplé na rámu. Jasné barvy, ostré detaily a nulový zápach garantuje nejmodernější technologie latexového tisku HP EcoLatex.

Kvalitní materiály.

Plátno je ručně nataženo přes pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, před pečlivým zabalením. Všechny obrazy na plátně značky GLIX jsou dodávány s kovovým závěsným háčkem, který je předem připevněný na rám a proto je obraz připraven k okamžitému zavěšení. Obraz na plátně Kávová Koláž II je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Barva
Černá Žlutá Zelená Hnědá
Materiál
polyesterové plátno 260g/m2
Rozměry
40x40 cm, 80x80 cm
Typ obrazu
jednodílný