Obraz na plátně - Motýl v Zlatavých Tónech II - Rozměry (šířka x výška): 100x75 cm

-50% Výprodej GLIXmánie

7 bodů do věrnostního systému


Obraz na vliesovém plátně Motýl v Zlatavých Tónech II s nádherným vyobrazením zvířete či zvířat je výborným doplňkem do každého interiéru. Hodí se do jakékoliv místnosti v domě, přináší energii, romantiku i tajemnost. Vybírat můžete z mnoha různých zvířat, domácích, africkým, z podmořského světa či polárních kruhů. Které zvíře bude vašemu srdci nejbližší? Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: PP288O1 Kategorie: Obrazy zvířata

745 Kč s DPH Původní cena 1 490 Kč, Ušetříte 50% (745 Kč)


Skladem Objednávky přijaté po 15:00 odesíláme následující pracovní den
ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď Motýl v Zlatavých Tónech II bude ozdobou každé místnosti.

Velmi kvalitní polyesterové plátno o hmotnosti 280g/m2 je k nerozeznání od klasických malířských pláten. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkost místnosti a proto zůstane pevné a naplé na rámu. Jasné barvy, ostré detaily a nulový zápach garantuje nejmodernější technologie latexového tisku HP EcoLatex.

Kvalitní materiály.

Plátno je ručně nataženo přes pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, před pečlivým zabalením. Všechny obrazy na plátně značky GLIX jsou dodávány s kovovým závěsným háčkem, který je předem připevněný na rám a proto je obraz připraven k okamžitému zavěšení. Obraz na plátně Motýl v Zlatavých Tónech II je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Barva
Bílá Černá vícebarevná
Motivy
motýli
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozměry (šířka x výška)
100x75 cm
Typ obrazu
jednodílný