Obraz na plátně - Podvodní Svět s Delfíny II - Rozměry (šířka x výška): 100x75 cm

-50% Výprodej GLIXmánie

7 bodů do věrnostního systému


Obraz na vliesovém kvalitním plátně Podvodní Svět s Delfíny II potěší zobrazením nádherné krajiny, kterou můžete mít přímo ve svém bytě. Venku může být zamračeno a deštivo, vy se přesto můžete těšit ze slunečné krajiny nádherné přírody, lesem zalitým sluncem, pláží s azurovým mořem či kvetoucím stromořadím. Jediným nesnadným úkolem bude, kterou krajinu vybrat, protože každá je svým způsobem okouzlující! Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: PP2321O1 Kategorie: Obrazy krajiny

745 Kč s DPH Původní cena 1 490 Kč, Ušetříte 50% (745 Kč)

Upřesněte výběr produktu.

Skladem Objednávky přijaté po 15:00 odesíláme následující pracovní den
ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď Podvodní Svět s Delfíny II bude ozdobou každé místnosti.

Velmi kvalitní polyesterové plátno o hmotnosti 280g/m2 je k nerozeznání od klasických malířských pláten. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkost místnosti a proto zůstane pevné a naplé na rámu. Jasné barvy, ostré detaily a nulový zápach garantuje nejmodernější technologie latexového tisku HP EcoLatex.

Kvalitní materiály.

Plátno je ručně nataženo přes pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, před pečlivým zabalením. Všechny obrazy na plátně značky GLIX jsou dodávány s kovovým závěsným háčkem, který je předem připevněný na rám a proto je obraz připraven k okamžitému zavěšení. Obraz na plátně Podvodní Svět s Delfíny II je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Barva
Bílá Černá Šedá Modrá Zelená vícebarevná
Motivy
delfín, moře, palma, příroda
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozměry (šířka x výška)
40x40 cm, 60x40 cm, 80x60 cm, 80x80 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodílný