Obraz na plátně - Red Flowers - Panorama - Rozměry: 50x20 cm

4 body do věrnostního systému


Prvotřídní kvalita, originální zpracování a motiv, který aktuálně vládne světu interiérových dekorací. Tím vším se vyznačuje tento skvělý obraz na plátně Red Flowers - Panorama. Vytvořte doma atmosféru, ve které se vy a všichni ostatní budete cítit příjemně a plni pozitivní energie. Více >>
Výrobce: CARO. Kód: 8033-26 Kategorie: Obrazy květiny

450 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 0

Caro logo
CARO je skupina kreativních lidí, kteří začali svou uměleckou cestu asi před 25 lety a nyní jsou jedním z největších výrobců dekorací v Evropě. Při výrobě všech dekorací používají materiály prvotřídní kvality. Díky nejnovějším technologiím posouvají standardy kvality na nejvyšší úroveň.
Obraz na plátně - Red Flowers - Panorama je vytištěn na polyesterové plátno, které je napnuté na dřevěný rám. Obraz je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.
Obrazy CARO jsou k dispozici ve více velikostech. Obraz je připraven k zavěšení, protože na zadní straně rámu je upevněn háček.
Jedná se o klasickou formu interiérového designu. Obraz na plátně - Red Flowers - Panorama je krásná nástěnná dekorace, můžete ji také snadno umístit na polici či na podlahu opřenou o zeď.

Parametry

Kategorie
Obrazy, Obrazy na plátně
Barva
vícebarevná
Motivy
květiny, vlčí mák
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2, MDF Rám tl. 1,5 cm
Rozměry
50x20 cm, 70x25 cm, 90x30 cm, 100x40 cm, 100x50 cm, 120x40 cm, 140x45 cm, 150x60 cm
Typ obrazu
jednodílný