Obraz na plátně - Retro Hearts sada 2ks

Novinka

6 bodů do věrnostního systému


Arthouse Nic nevyzdobí pokojíček vašeho dítka lépe než tento dvoudílný obraz Retro Hearts sada 2ks od Arthouse, který je jedinečný díky svému originálnímu motivu, jenž udělá radost celé rodině. Veselé a přírodní barvy dodají pokojíku na pozitivní náladě.Tento obraz na plátně bude vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun 2 - tapetami, polštářky či hodinami. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 004161 Kategorie: Dětské obrazy

690 Kč s DPH

Alternativní produkty 0

Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Dekorace, Obrazy, Obrazy na plátně, Pro děti
Barva
Růžová Fialová Světle modrá vícebarevná
Motivy
láska, nápisy, pro děti, srdce, v angličtině
Materiál
Dřevěný rám, Vliesové plátno (Canvas)
Rozměry (šířka x výška)
2x 30x30 cm
Typ obrazu
dvoudílný
Kolekce
Imagine Kids Fun