Obraz na plátně - Zamilované Dekorace II

9 bodů do věrnostního systému


Obraz na vliesovém plátně ve stylu retro Zamilované Dekorace II se neustále vrací do módy a je oblíbeným zdrojem vzpomínek na to opravdu důležité v našem životě. Retro zpravidla oslavuje řemeslnou práci, přírodu, zásadní věci v životě, jako je láska či domov. Připomínejte si každý den své vlastní priority a těšte se obrazem, který vás na první pohled uklidní a vnese do vašeho života příjemnou pohodu. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P10597CV Kategorie: Obrazy zátiší

990 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď Zamilované Dekorace II bude ozdobou každé místnosti.

Velmi kvalitní polyesterové plátno o hmotnosti 280g/m2 je k nerozeznání od klasických malířských pláten. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkost místnosti a proto zůstane pevné a naplé na rámu. Jasné barvy, ostré detaily a nulový zápach garantuje nejmodernější technologie latexového tisku HP EcoLatex.

Kvalitní materiály.

Plátno je ručně nataženo přes pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, před pečlivým zabalením. Všechny obrazy na plátně značky GLIX jsou dodávány s kovovým závěsným háčkem, který je předem připevněný na rám a proto je obraz připraven k okamžitému zavěšení. Obraz na plátně Zamilované Dekorace II je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Barva
Bílá Růžová Hnědá Béžová Krémová
Motivy
květiny, láska, nápisy, růže, vintage
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozměry (šířka x výška)
40x40 cm, 80x80 cm
Typ obrazu
jednodílný