Obraz na plátně - Zebří Trio III

9 bodů do věrnostního systému


Obraz na kvalitním vliesovém plátně s africkým motivem Zebří Trio III rozjasní váš interiér a dodá mu nádech exotiky. Žhavé slunce ve spojení s krajinou afrického kontinentu či zvířete ze savany okouzlí na prvním setkání. Příjemný pohled na tento obraz bude skvělou investicí, která vás i vaše hosty bude těšit každý den. Vzdejte hold nádherné africké přírodě! Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P11761CV Kategorie: Obrazy Afrika

990 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď Zebří Trio III bude ozdobou každé místnosti.

Velmi kvalitní polyesterové plátno o hmotnosti 280g/m2 je k nerozeznání od klasických malířských pláten. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkost místnosti a proto zůstane pevné a naplé na rámu. Jasné barvy, ostré detaily a nulový zápach garantuje nejmodernější technologie latexového tisku HP EcoLatex.

Kvalitní materiály.

Plátno je ručně nataženo přes pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, před pečlivým zabalením. Všechny obrazy na plátně značky GLIX jsou dodávány s kovovým závěsným háčkem, který je předem připevněný na rám a proto je obraz připraven k okamžitému zavěšení. Obraz na plátně Zebří Trio III je potištěn i po stranách a tím vytváří plastický efekt, který dá vašemu interiéru úplně novou tvář.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Barva
Bílá Černobílá Černá
Motivy
Afrika, zebry, zvířata
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozměry (šířka x výška)
2 x 40x60 / 2 x 30x80 / 1 x 30x100 cm, 4 x 30x80 cm, 4 x 60x40 cm, 25x35 cm, 50x70 cm, 60x40 cm, 80x60 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodílný