Obraz v rámu - White Chrysanthemums 2

6 bodů do věrnostního systému


Prvotřídní kvalita, originální zpracování a motiv, který aktuálně vládne světu interiérových dekorací. Tím vším se vyznačuje tento skvělý rámovaný obraz CARO White Chrysanthemums 2. Vytvořte doma atmosféru, ve které se vy a všichni ostatní budete cítit příjemně a plni pozitivní energie. Motiv na obraze je vytištěn na kvalitním fotopapíře, který je zepředu chráněn průhlednou PVC fólií a zezadu MDF deskou. Rámy jsou dřevěné a u většiny produktů je možné vybrat barvu rámu. Více >>
Výrobce: CARO. Kód: 14265 Kategorie: Obrazy

690 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.
Bílá Černá

ks

Alternativní produkty 0

Caro logo
CARO je skupina kreativních lidí, kteří začali svou uměleckou cestu asi před 25 lety a nyní jsou jedním z největších výrobců dekorací v Evropě. Při výrobě všech dekorací používají materiály prvotřídní kvality. Díky nejnovějším technologiím posouvají standardy kvality na nejvyšší úroveň.
Obraz v rámu - White Chrysanthemums 2 je vytištěn na hladký, vysoce kvalitní saténový papír s použitím tiskařských barev odolných proti vyblednutí. Vytištěný obraz je nalepen na tenké desce HDF, velikost rámu: (šířka 2,5 cm x délka 1,6 cm).
Rámovné obrazy CARO jsou k dispozici ve čtyřech odlišných barevných variantách. Obraz je připraven k zavěšení, protože na zadní straně rámu je upevněn háček.
Jedná se o klasickou formu interiérového designu. Obraz v rámu - White Chrysanthemums 2 je krásná nástěnná dekorace, můžete ji také snadno umístit na polici či na podlahu opřenou o zeď.

Parametry

Kategorie
Obrazy, Rámované obrazy
Barva
Bílá Černobílá Černá Šedá
Motivy
květiny, rostliny
Materiál
Saténový papír 200g/m2, HDF Deska, Pevný rám 2,5 x 1,6 cm
Typ obrazu
jednodílný
Barva rámu
Bílá Černá