Paraván - Fairburn Studded

Novinka Doprava zdarma

24 bodů do věrnostního systému


Arthouse Dekorační paraván Fairburn Studded s oboustranným potiskem nejen diskrétně rozdělí prostor, ale také úžasně dotvoří interiérové aranžmá. Díky perfektnímu zpracování a originálnímu motivu tištěném v kvalitě Full HD dodávají paravány jedinečné kouzlo každému interiéru. Tento stylový paraván se stane originálním prvkem jakékoliv místnosti, má však hlavně praktické využití. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: P008237 Kategorie:

2 490 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)

ks

Alternativní produkty 5

Eastern Alchemy Arthouse

Stylová a procítěná kolekce Textures Naturale odráží autentickou krásu přírody. Designéři anglické značky Arthouse zachytili jednoduchost matky přírody v celé své kráse, a vyvinuli kolekci tapet a souvisejících domácích dekorací, které ještě umocní radost z bydlení.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Kategorie
Paravány
Barva
Bílá Šedá Červená Fialová
Motivy
geometrický, pravidelné motivy, pruhy
Materiál
Dřevo, Dřevěný rám, Vliesové plátno (Canvas)
Kolekce
Natural Textures
Rozměry
120x150 cm