Povlak na polštář - Doodle World Map

-50% Novinka Výprodej

3 body do věrnostního systému


eatsleepdoodle Povlak na polštář - Doodle World Map je skvělý dárek pro vaše děti, které milují vybarvování, kreslení a navrhování. Ve svých dětech podpoříte jejich kreativitu, rozšíříte jejich znalosti a pomůžete jim samotným vytvořit ze svých ložnic jedinečné a osobité místo, do kterého se budou rády vracet a nebudou chtít odejít. Díky speciálním fixám stačí povlak vyprat na 40 stupňů a inkoust zmizí. A je možné začít s novým uměleckým dílem. Ideální dárek pro mladé návrháře a budoucí slavné malíře. Více >>
Výrobce: eatsleepdoodle. Kód: MAPDPC Kategorie: Bytový textil

345 Kč s DPH Původní cena 690 Kč, Ušetříte 50% (345 Kč)

Skladem Objednávky přijaté po 15:00 odesíláme následující pracovní den
ks

Alternativní produkty 2

eatsleeplogo

Značka eatsleepdoodle vznikla z jednoduchého nápadu - nebylo by zábavné, když byste si zapsali poznámky a inspirace na pokrývku peřiny? A tak se v roce 2012 zrodila oceněná doodle přikrývka! Od té doby se značka rozšířila do široké škály papírenských a textilních výrobků, která inspiruje hravým a nápaditým způsobem děti po celém světě.

eatsleepdoodle


Součástí balení je sada omyvatelných fix, se kterými je možné kreslit na eatsleepdoodle textil a vytvářet tak originální motivy. Až budete chtít, vložte textil do pračky na 40 stupňů. Po vyprání veškerý inkoust zmizí a vy máte zase nové plátno. Nekonečné použití, nekonečná tvůrčí svoboda.


Příslušenství 1

Parametry

Kategorie
Bytový textil, Dětské povlečení, Povlaky na polštáře, Pro děti
Barva
Bílá vícebarevná
Motivy
pro děti, omalovánky
Materiál
100% bavlna
Rozměry
75x50 cm