Prostírání - Doodle World Map set 4 ks

-20% Novinka

7 bodů do věrnostního systému


eatsleepdoodle Prostírání - Doodle World Map set 4 ks je skvělý dárek pro vaše děti, které milují vybarvování, kreslení a navrhování. Ve svých dětech podpoříte jejich kreativitu, rozšíříte jejich znalosti a zabavte je, když vaříte oběd. Díky speciálním fixám stačí prostírání vyprat na 40 stupňů a inkoust zmizí. A je možné začít s novým uměleckým dílem. Ideální dárek pro mladé návrháře a budoucí slavné malíře. Více >>
Výrobce: eatsleepdoodle. Kód: MAPPLS Kategorie: Bytový textil

792 Kč s DPH Původní cena 990 Kč, Ušetříte 20% (198 Kč)

Alternativní produkty 7

eatsleeplogo

Značka eatsleepdoodle vznikla z jednoduchého nápadu - nebylo by zábavné, když byste si zapsali poznámky a inspirace na pokrývku peřiny? A tak se v roce 2012 zrodila oceněná doodle přikrývka! Od té doby se značka rozšířila do široké škály papírenských a textilních výrobků, která inspiruje hravým a nápaditým způsobem děti po celém světě.

eatsleepdoodle


Součástí balení je sada omyvatelných fix, se kterými je možné kreslit na eatsleepdoodle textil a vytvářet tak originální motivy. Až budete chtít, vložte textil do pračky na 40 stupňů. Po vyprání veškerý inkoust zmizí a vy máte zase nové plátno. Nekonečné použití, nekonečná tvůrčí svoboda.


Příslušenství 1

Parametry

Kategorie
Bytový textil, Kuchyňský textil, Pro děti
Barva
Bílá vícebarevná
Motivy
pro děti, omalovánky
Materiál
100% bavlna
Rozměry
47x33 cm