Rámovaný obraz - Paris with Love

Novinka

4 body do věrnostního systému


Arthouse Přemýšlíte jak vyzdobit dětský pokojíček, a zároveň chcete navodit atmosféru, ve které se bude vaše dítě cítit příjemně? Tento dřevěný, rámovaný obraz Arthouse Paris with Love vytvoří stylové a jedinečné místo plné veselé nálady.Tento obraz bude vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun - tapetami, polštářky či hodinami. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 004668 Kategorie: Dětské obrazy

490 Kč s DPH

Alternativní produkty 3

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Dekorace, Obrazy, Rámované obrazy
Barva
Růžová vícebarevná
Motivy
jízdní kolo, Paříž, ve francouzštině
Materiál
Plakát v rámu
Rozměry (šířka x výška)
30x30 cm
Typ obrazu
jednodílný
Kolekce
Imagine Fun 2