Šaty na ramínku - samolepka na zeď - Barva: Žlutá, Rozměry: 30 x 65 cm

3 body do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Šaty na ramínku doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře.Krásná dekorace na zeď pro všechny milovnice módy. Do dětských pokojíků mladých slečen, ale i ložnic a prostorných šaten. Skvěle oživí váš interiér. Hodí se také do všech obchodních prostor, kde se šaty prodávají, ale i tam, kde právě vznikají. Osvěží prostory módních salonů, krejčovských dílen i návrhářských pracovišť. Hodí se do studií vizážistek měnící osobitou image. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P00101-21 Kategorie: Samolepky na zeď

390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)
Bílá Černá Šedá Žlutá Světle červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Světle zelená Hnědá

ks

Alternativní produkty 6

Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Parametry

Kategorie
Samolepky na zeď
Barva
Bílá Černá Šedá Žlutá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnědá
Motivy
citát, žena
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Vhodné umístění
Bar, Kavárna, Ložnice, Pokoj teenagera
Rozměry
30 x 65 cm, 50 x 100 cm