Skleněný obraz - Farming

Novinka

19 bodů do věrnostního systému


Pohled na něco tak dokonalého, jako je lidské tělo, nikdy nepřestane překvapovat a lákat. Skleněný obraz Farming s motivem lidí je oslavou člověka ve všech jeho podobách. Křivky lidského těla jsou skvělým motivem do obývacích pokojů a ložnic. Do pokojů teenagerů zase doporučujeme skleněné obrazy slavných osobností, které jsou idolem vašeho syna či dcery. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: FW-1228GL Kategorie: Obrazy krajiny

1 990 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na zeď Farming bude ozdobou každé místnosti.

Skleněný obraz je vyroben z tvrzeného skla o tloušťce 5mm. Motiv se tiskne zrcadlově na zadní stranu leštěného skla. Obraz je dodáván s kovovým závěsným hákem, který je předem nainstalován, připraven k zavěšení - a zcela neviditelný zepředu.

Kvalitní tisk.

Originální inkousty HP EcoLatex, kombinované se sklem, vytvářejí neuvěřitelně jasné a živé výtisky, které okouzlí vás i vaše přátele.

Široká nabídka originálních motivů.

Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars.

Parametry

Barva
Černá Zelená Hnědá Krémová
Motivy
Asie, lidé, palma, pole, rostliny, stromy, voda
Materiál
Tvrzené sklo 5 mm
Rozměry (šířka x výška)
4 x 30x80 cm, 60x40 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodílný, čtyřdílný