Stírací mapa světa® Luckies of London Original Travel Edition

6 bodů do věrnostního systému


Luckies of London Original Travel Edition je ideální způsob, jak si udržet přehled o tom, kde všude jste na svých cestách byli. Na zadní straně mapy je zobrazena obyčejná bílá mapa, která vám umožní zakreslit si přesnou trasu vašich cest. Můžete také vložit svůj obrázek do políčka "před" a následně i do políčka "poté" – je to dokonalý způsob, jak zaznamenat průběh vašeho opálení! Díky menšímu rozměru a speciální ochranné tubě má Stírací mapa světa na cesty ideální velikost, aby vklouzla do vašeho zavazadla a vy ji mohli mít sebou na svých cestách. Více >>
Výrobce: Luckies. Kód: LUKSTRA Kategorie: Stírací mapy

690 Kč s DPH

Alternativní produkty 0

Stírací mapa

Zvěčněte vaše cesty! Stírací mapa zdůrazní individuální charakter vašeho interiéru a dodá mu specifický ráz. Díky speciálnímu laminovanému povrchu stírací mapy můžete stírat naštívené země. Po setření zvolených míst se stírací mapa stane také skvělým uměleckým prvkem dekorujícím váš interiér - každý stát je znázorněn jinou barvou a paleta barev použitých na stírací mapě byla navržena našimi experty.

Plánovač cest!
Tato ozdoba se hodí skvěle také k plánování dalších cest - díky laminovanému povrchu můžete vytvářet zápisky a poznámky o vašich cestách. Každá stírací mapa zahrnuje také dřevěnou škrabku určenou ke stírání a sadu nálepek na označování vybraných míst.

Stírací mapa

Originální dárek!
Stírací mapa bude výjimečným a originálním dárkem ke každé příležitosti! Můžete ji darovat vašim blízkým nebo známým jako památku na společné cesty, milovníkům cestování do blízkých i vzdálených destinací a rovněž pro ty, kteří své výlety teprve plánují.
Je to také originální dárek k příležitostem jako:

  • narozeniny
  • rozlučka se svobodou
  • svatební dar jakožto symbol nové společné cesty životem
  • dárek k příležitosti stěhování - dekorativní prvek do nového domova
  • vánoční dárek

Díky stírací mapě budete moci zaznamenat a ukázat veškeré dosud navštívené země, a také zvýraznit další plánované cesty. Díky harmonicky a profesionálně vybrané paletě barev bude stírací mapa vypadat skvěle jak před, tak i po setření vybraných míst. Každý stát je znázorněn jinou barvou, díky čemu jsou navštívená místa zvýrazněna a zároveň tvoří harmonický a umělecky působící celek na mapě.Díky detailně propracovaným topografickým prvkům, jako jsou tvar povrchu kontinentů i oceánů a jejich geografické rozdělení, mapa ideálně zobrazuje všechna území, díky čemu je označení navštívených míst mimořádně jednoduché a příjemné.

Parametry

Kategorie
Stírací mapa
Barva
Bílá Zlatá
Motivy
kompas, kontinenty, mapa, svět
Rozměry (šířka x výška)
42x30 cm