Tapeta na zeď - Fusion Stone

Novinka

4 body do věrnostního systému


Stálá, voděodolná vliesová "Tapeta na zeď - Grandeco No.A24703" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fototapeta s inspirujícím motivem bude skvělou ozdobou vašeho domova. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Šířka role je 53 cm a délka 10 metrů. Více >>
Výrobce: Grandeco. Kód: P00631 Kategorie: Tapety imitace mramor

495 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)

ks

Vlastnosti vliesové tapety:

Tapeta je vyrobená z vliesového materiálu, tedy z vláknité buničiny, která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost tapety a především její dlouhou životnost. Tapety na zeď dokáží jednoduše změnit vzezření Vaší místnosti a dodat jí zcela novou atmosféru.

Výhodou vliesové tapety je snadné lepení i její odstranění a dokonalá prodyšnost.

Použití vliesové tapety:

Vliesové tapety na zeď jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod. Zvláště jsou vhodné na stěny s trhlinami v podkladu, stabilizují tlak na citlivé podklady (desky z měkkých vláken apod.).

Parametry

Kategorie
Tapety na zeď
Barva
Šedá Červená Béžová Krémová Tmavě šedá
Motivy
imitace materiálů, kámen, mramor
Materiál
Vliesová tapeta
Vhodné umístění
Ložnice, Obývací pokoj, Kancelář, Předsíně a chodby
Rozměry
role 53x1000 cm
Povrch
Strukturovaný
Katalog
Fusion

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!