Novinka

4 body do věrnostního systému

Stálá, voděodolná vliesová "Tapeta na zeď - GINA Marburg Abstract lines" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fototapeta s inspirujícím motivem bude skvělou ozdobou vašeho domova. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Šířka role je 53 cm a délka 10 metrů. Více >>
Výrobce: Marburg. Kód produktu: P00623

437 Kč s DPH 3 - 5 dnů

Upřesněte výběr produktu
ks

Vlastnosti vliesové tapety:

Tapeta je vyrobená z vliesového materiálu, tedy z vláknité buničiny, která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost tapety a především její dlouhou životnost. Tapety na zeď dokáží jednoduše změnit vzezření Vaší místnosti a dodat jí zcela novou atmosféru.

Výhodou vliesové tapety je snadné lepení i její odstranění a dokonalá prodyšnost.

Použití vliesové tapety:

Vliesové tapety na zeď jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod. Zvláště jsou vhodné na stěny s trhlinami v podkladu, stabilizují tlak na citlivé podklady (desky z měkkých vláken apod.).

Motivy
moderní, grafické vzory, vlnovky
Barva
Bílá Šedá Červená Tyrkysová Hnědá Béžová Metalická
Materiál
Vliesová tapeta
Vhodné umístění
Ložnice, Obývací pokoj, Předsíň, Kancelář
Rozměry
role 53 cm x 10,05 m
Povrch
Strukturovaný, Vtlačený vzor, Se třpytkami
Katalog
GINA

Kontaktujte nás!