Ubrus - Doodle Grid Print large

-20% Novinka

12 bodů do věrnostního systému


eatsleepdoodle Ubrus - Doodle Grid Print large je skvělý dárek pro vaše děti, které milují vybarvování, kreslení a navrhování. Ve svých dětech podpoříte jejich kreativitu, rozšíříte jejich znalosti a zabavte je, když vaříte oběd. Díky speciálním fixám stačí ubrus vyprat na 40 stupňů a inkoust zmizí. A je možné začít s novým uměleckým dílem. Ideální dárek pro mladé návrháře a budoucí slavné malíře. Více >>
Výrobce: eatsleepdoodle. Kód: DTL Kategorie: Bytový textil

1 272 Kč s DPH Původní cena 1 590 Kč, Ušetříte 20% (318 Kč)

Alternativní produkty 6

eatsleeplogo

Značka eatsleepdoodle vznikla z jednoduchého nápadu - nebylo by zábavné, když byste si zapsali poznámky a inspirace na pokrývku peřiny? A tak se v roce 2012 zrodila oceněná doodle přikrývka! Od té doby se značka rozšířila do široké škály papírenských a textilních výrobků, která inspiruje hravým a nápaditým způsobem děti po celém světě.

eatsleepdoodle


Součástí balení je sada omyvatelných fix, se kterými je možné kreslit na eatsleepdoodle textil a vytvářet tak originální motivy. Až budete chtít, vložte textil do pračky na 40 stupňů. Po vyprání veškerý inkoust zmizí a vy máte zase nové plátno. Nekonečné použití, nekonečná tvůrčí svoboda.


Příslušenství 1

Parametry

Kategorie
Bytový textil, Kuchyňský textil, Pro děti
Barva
Bílá vícebarevná
Motivy
pro děti, omalovánky
Materiál
100% bavlna
Rozměry
250x150 cm