Víno, proč ne? - samolepka na zeď

2 body do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Víno, proč ne? doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře.Víno je nápoj optimismu, radosti a přátelství. Podle řeckých básníků umožňuje "božské opojení duše vínem" spolupodílet se, byť jen dočasně, na stavu bytí, jež přísluší Bohům. Pokud si Vy rádi otevřete láhev dobrého vína, doplňte svoji kuchyň, bar či obývací pokoj tímto sloganem. Víno? Proč ne?! Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P00223 Kategorie: Samolepky na zeď

220 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.
Černá Šedá Červená Růžová Fialová Modrá Zelená Hnědá

ks

Alternativní produkty 6

Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Parametry

Kategorie
Samolepky na zeď
Barva
Černá
Motivy
víno
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Rozměry (šířka x výška)
20 x 35 cm
Vhodné umístění
Bar, Kavárna, Kuchyň, Obývací pokoj, Pracovna, Restaurace, Kancelář

Články

Jak nalepit samolepku na zeď

Aplikovat samolepku na zeď není náročné ani na čas, ani na zručnost. Pro perfektní výsledek je však dobré znát správný postup. Provedeme vás krok za krokem a poradíme tipy a triky, které vám nalepení samolepky na zeď usnadní.