Zrcadlo - Arthouse Tondo Silver

Novinka Doprava zdarma

39 bodů do věrnostního systému


Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je na světe nejkrásnější? No přece vy, jelikož se celý den budete spokojeně dívat na zrcadlo Tondo Silver od anglické značky Arthouse. Kulatý tvar zrcadla dodá na nápaditosti a stylovosti ve všech vašich místnostech. Zrcadlo je možno doplnit o další bytové dekorace ze stejné kolekce Katarina – tapety a obrazy.
Více >>


Kategorie: Zrcadla Výrobce: Arthouse Kód: 8289

3 990 Kč s DPH

Skladem u dodavatele Odeslání obvykle do 5 dnů, doručení za 6 - 7 dní
ks

Eastern Alchemy Arthouse

Katarina je kolekce luxusních, hlubokých, reliéfních vinylových tapet a dalších domácích dekorací ( zrcadla, obrazy, polštáře). Návrhy této kolekce od anglické značky Arthouse čerpají inspiraci z přírody, geometrických tvarů, a klasických motivů. Přinášejí vám tak řadu současných návrhů, perfektně se hodící do jakékoli místnosti.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.Kategorie
Zrcadla
Barva
Šedá
Motivy
zrcadlo
Kolekce
Katarina
Rozměry
65x65 cm
Kontaktujte nás!