Zrcadlo - Momoka Trail

-50% GLIXmánie

12 bodů do věrnostního systému


Arthouse Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je na světe nejkrásnější? No přece vy, jelikož se celý den budete spokojeně dívat na zrcadlo Momoka Trail od anglické značky Arthouse. Hranatý tvar zrcadla dodá na nápaditosti a stylovosti ve všech vašich místnostech. Zrcadlo je možno doplnit o další bytové dekorace ze stejné kolekce Eastern Alchemy – tapety, obrazy, polštáře či paravány.
Více >>

Výrobce: Arthouse. Kód: 004750 Kategorie:

1 295 Kč s DPH Původní cena 2 590 Kč, Ušetříte 50% (1 295 Kč)

Skladem Objednávky přijaté po 15:00 odesíláme následující pracovní den
ks

Alternativní produkty 3

Eastern Alchemy Arthouse

Nadčasové spojení východní a západní kultury vdechlo život této kolekci kombinující odvážné motivy květin s přírodními barvami. Kolekce je inspirovaná radostnými událostmi oslavující konec temného období zimy, a zároveň příchod jara. Nechte se okouzlit pestrostí barev, kovovými odlesky, a exotickými motivy, které doslova probudí vaše interiéry k životu.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Dekorace, Zrcadla
Barva
Černá Žlutá Růžová Zelená
Motivy
Japonsko, květiny, příroda, zrcadlo
Materiál
Dřevěný rám
Rozměry
60x90 cm
Kolekce
Eastern Alchemy