Zrcadlo - Mystical Forest Mirror

Novinka

12 bodů do věrnostního systému


Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je na světe nejkrásnější? No přece vy, jelikož se celý den budete spokojeně dívat na zrcadlo Mystical Forest Mirror od anglické značky Arthouse. Hranatý tvar zrcadla dodá na nápaditosti a stylovosti ve všech vašich místnostech. Zrcadlo je možno doplnit o další bytové dekorace ze stejné kolekce Enchantment – tapety, obrazy, polštáře či paravány.
Více >>


Kategorie: Zrcadla Výrobce: Arthouse Kód: 008301

1 290 Kč s DPH

Skladem u dodavatele Odeslání obvykle do 5 dnů, doručení za 6 - 7 dní
ks

Eastern Alchemy Arthouse

Romantická sbírka exotických, botanických ilustrací, která se lehce třpytí jak ve dne, tak v noci, kdy vzhled tapety dostane temnější, luxusnější nádech. Hra těchto třpytivých detailů, světla a stínu dodá na okouzlujícím dojmu, který vás příjemně omámí. O což se přesně anglická značka Arthouse snažila.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


vKategorie
Zrcadla
Barva
Bílá Šedá Červená Modrá
Motivy
květiny, motýli, ptáci, rostliny, z přírody, zrcadlo, zvířata
Kolekce
Enchantment Collection
Rozměry
35x35 cm
Kontaktujte nás!