Zrcadlo Sassari

31 bodů do věrnostního systému


Arthouse Zrcadla inspirované nejoblíbenějšími kolekcemi firmy Arthouse dovedou Vaše interiéry k dokonalosti. Vybrat si můžete z různých tvarů a barev, jež se ladí hlavně do přírodních odstínů. Zrcadla již dávno nejsou jen funkčním zbožím, naopak v poslední době se jedná o vysoce vyhledávaný dekorativní prvek, který dokáže rozjasnit jakoukoliv místnost. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 008288 Kategorie: Zrcadla

3 190 Kč s DPH

Alternativní produkty 4

Arthouse Glitterati

Rozjasněte své místnosti nádhernou kolekcí Glitterati od společnosti Arthouse, která je plná třpytu a lesku. Oslňující kolekce vyznačující se moderními, elegantními motivy a odvážnými, geometrickými vzory dodá Vašemu interiéru nádech luxusu a originality.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Kategorie
Dekorace, Zrcadla
Barva
Hnědá
Motivy
třpyt, zrcadlo
Rozměry (šířka x výška)
57x57x5 cm
Kolekce
Glitterati