Zrcadlo - Slate Round

Novinka Doprava zdarma

28 bodů do věrnostního systému


Arthouse Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je na světe nejkrásnější? No přece vy, jelikož se celý den budete spokojeně dívat na zrcadlo Slate Round od anglické značky Arthouse. Oválný tvar zrcadla dodá na nápaditosti a stylovosti ve všech vašich místnostech. Zrcadlo je možno doplnit o další bytové dekorace ze stejné kolekce Natural Textures – tapety, obrazy, polštáře či paravány. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: P008275 Kategorie:

2 890 Kč s DPH


ks

Alternativní produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Stylová a procítěná kolekce Textures Naturale odráží autentickou krásu přírody. Designéři anglické značky Arthouse zachytili jednoduchost matky přírody v celé své kráse, a vyvinuli kolekci tapet a souvisejících domácích dekorací, které ještě umocní radost z bydlení.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Kategorie
Zrcadla
Barva
Černá
Motivy
černý, ornamenty, zrcadlo
Materiál
100% polyester, Bavlněný satén
Kolekce
Natural Textures
Rozměry
60x60 cm