Zrcadlo - Underwater Fun Anchor Round

Novinka

3 body do věrnostního systému


Arthouse Toto malé, závěsné zrcadlo Underwater Fun v námořnickém stylu je perfektním doplňkem do dětského pokoje či koupelny. Lano, za které lze zrcadlo zavěsit, ještě více dokresluje atmosféru života na lodi. Potěší tak každého, kdo má rád moře, různá plavidla a tajemný podmořský svět.
Tato ozdoba bude vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun 2 - tapetami, polštářky či hodinami.
Více >>

Výrobce: Arthouse. Kód: 004663 Kategorie:

390 Kč s DPH

Alternativní produkty 0

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Dekorace, Zrcadla
Barva
Černá Světle modrá
Motivy
modrý, moře, zrcadlo
Materiál
Skleněná deska
Rozměry
17x17 cm
Kolekce
Imagine Fun 2