Paravány

Paravány a zástěny

Paravány se vrací ve vysoce kvalitním provedení a luxusním designu. Dříve se jednalo o velmi oblíbenou součást našich domovů i pracovišť. Nyní se tento trend znovu navrací a paravány se stávají vysoce oblíbenou ozdobou i praktickou pomůckou v domácnostech, domech i bytech.

Dřevěné paravány s kvalitním vliesovým plátnem

Každý paraván má konstrukci z masivního 3centimetrového dřevěného rámu. Pro snadné skládání jsou jednotlivé části spojené kovovými panty. Paravány mají nejrůznější motivy, které tisknou výrobci ve Full HD kvalitě na vlisové plátno. Hrany paravanů chrání před poškozením saténová stuha a podlahu proti poškrábání praktické nožičky.

Parávány a zástěny skvěle rozdělují prostor

Paravány a zástěny neplní jen funkci zástěny, ale stávají se velice stylovým doplňkem. Plní funkci ochránce soukromí, nahrazují nákladně budované příčky a zvýrazňují celkový design našeho interiéru. Pomocí zístěny můžete elegantně roděli prostor v dětském pokoji, velkém bytě nebo např. schovat za něj sušák s prádlem. Paravány se hodí do interiéru bytů i domů, i do restaurací a kanceláří.

Různé motivy a vzory paravánů

Paravány a zástěny mají různé motivy a výběr je tak široký, že si vybere opravdu každý. Luxusní paraván je nadčasovou ozdobou každého interiéru. S našimi paravány bude váš interiér naprosto úžasný.