POŠKOZENÝ BALÍK

Jestliže si všimnete, že je zásilka poškozená, převezměte ji, ale otevřete v přítomnosti kurýra se kterým sepište reklamační protokol. O této skutečnosti nás neprodleně informujte na e-mailu podpora@glix.cz nebo telefonním čísle +420 511 444 928. Zároveň požadujeme vyplnění reklamačního formuláře. Během 7 pracovních dnů vám pošleme nové zboží bez dodatečných plateb nebo vám vrátíme peníze.

ZÁVADA NA PRODUKTU

Pokud si po doručení zásilky všimnete, že tisk má technické kazy nebo má produkt například špatný rozměr, nesprávný materiál či se jedná o neúplnou sadu, vyplňte prosím formulář níže a problém vyřešíme. Bude vás kontaktovat náš pracovník a domluvíte se na dalším postupu. Pokud se jedná o naši chybu, během 7 pracovních dnů vám pošleme nové zboží bez dodatečných plateb. Za technickou závadu se nepovažují rozdíly v barvě způsobené barevným rozlišením počítačových monitorů.

VRÁCENÍ

Ke každé objednávce přistupujeme individuálně a snažíme se, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Pokud ovšem nesplníme Vaše očekávání, máte možnost vrátit objednané zboží během 30-ti dnů od doručení bez udání důvodu. Vrácení zboží je možné pouze tehdy, pokud je vrácen nepoškozený obal s veškerým obsahem.

Při vrácení zboží máte na výběr ze tří možností:

  1. Pošleme opravenou objednávku podle Vašich pokynů.
  2. Pošleme novou objednávku za stejnou cenu.
  3. Vrátíme Vám peníze zpět na váš účet do 14 pracovních dnů.

Pokud chcete vrátit zboží, vyplňte prosím následující formulář

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.