Tapeta- Blue Marble

Skladem u dodavatele - doručení do 3 dnů
1 090 Kč

Retro tapety na zeď mají styl

Výhodou retro stylu je jeho univerzálnost. Retro se totiž vrací z minulosti zpět do přítomnosti jako mimořádně vkusná móda. Zatímco moderní styl může omrzet, retro je nesmrtelné a dodává interiéru charakter.

Papírové, vliesové či vinylové retro tapety?

Papírové tapety jsou především dříve velmi populárním typem tapet. Mají své kouzlo a jsou cenově dostupné. Častou volbou jsou pro své vlastnosti také vliesové a vinylové tapety.

Vliesové tapety na zeď

Vliesové tapety jsou vhodné pro všechny podklady, i na stěny s trhlinami a na desky z měkkých vláken. Mají vysokou propustnost vzduchu a vodní páry, jsou nehořlavé. Výhodou je suchý způsob lepení, takže lze případné chyby ladit během lepení.

Vinylové tapety na zeď

Vinylové tapety jsou výbornou volbou na křivé či popraskané zdi, použít se dají také do mimořádně vlhkých místností, jako je koupelna. Také dobře tepelně izolují a jsou odolné proti poškrábání. Navíc jsou omyvatelné.

Pruhy, ornamenty a další vzory retro tapet

Nabídka retro tapet je široká, mezi nejoblíbenější vzory patří nejrůznější pruhy a proužky, zámecké ornamenty, abstraktní a geometrické tvary a další obrázky. Vybírat můžete z jemných a nenápadných vzorů až po nepřehlédnutelné a dominantní tapety.

Univerzálnost použití retro tapet

Tapety se hodí do každé místnosti, jako je obývací pokoj, ložnice, hala, ale i koupelna a kuchyně. Díky tomu, že jsou 100% nezávadné a bez zápachu, můžete je bez obav použít i do dětského pokoje.

Změna interiéru pomocí retro tapet

Velmi oblíbené jsou kromě retro tapet také 3D tapety či tapety s imitacemi různých materiálů. Potěšit můžete také své děti a pořídit tapety do dětského pokoje. Proměnit tak můžete pracovnu v dětský pokoj či pokoj pro miminko na pokoj dospívajícího puberťáka.