Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší romantické tapety na zeď

Romantické vzory, květy, linie i něžné dekory. Inspirace na dosah pozvaná d našich domů. V případě tapety tyto vzory mohou splynout s interiérem a vnést do našich domovů nadčasové kouzlo. Tapety umístěné na stěnách obývacích pokojů nebo komfortních ložnic nás dokáží chytit za srdce a vyvolávají v nás příjemný pocit pohody i domácího komfortu. Velmi dekorativní forma tapety a jejich opojná krása nás naplní klidem a pohodou i nekonečnou inspirací podněcující touhu po splněných snech. Romantické tapety vás doslova chytí za srdce. Dejte vašim domovům příjemný a zcela nový vzhled. 

Nabízíme vliesové a vinylové tapety té nejvyšší kvality.

Tapeta vyrobená z vliesového materiálu, tedy z vláknité buničiny, která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost tapety a především její dlouhou životnost. Tapety na zeď dokáží jednoduše změnit vzezření Vaší místnosti a dodat jí zcela novou atmoféru dle vzoru, který si vyberete. Výhodou vliesové tapety je snadné lepení i její odstranění a dokonalá prodyšnost.

Vliesové tapety na zeď jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod. Zvláště jsou vhodné na stěny s trhlinami v podkladu, stabilizují tlak na citlivé podklady (desky z měkkých vláken apod.).

Vinylové tapety se doporučují lepit na stěny, které jsou křivé nebo popraskané. Jsou vhodné do všech místností, včetně koupelny. Mohou se čistit omýváním. Lepidlo se nanáší na zadní stranu tapet.