Samolepky na zeď

Samolepky na zeď vyrábíme z vinylové fólie německého výrobce Oracal. Jedná se o měkčenou PVC fólii pro dekoraci zdí, která je velice dobře přizpůsobivá podkladové vrstvě. Díky velmi malé tloušťce a silnému lepidlu tato folie velice dobře drží, ale lze ji i velice snadno sundat. Pro snadné nalepení na stěnu dodáváme samolepky na zeď s přenášecím fólií a u objednávek nad 500,- Kč Vám přibalíme plastovou stěrku pro ještě snadnější lepení ZDARMA. Povrch musí být před aplikací očišťěn od prachu, mastnot a dalších nečistot, které mohou snížit přilnavost materiálu.

 

Fototapety

vinylová tapeta - tapeta s matným strukturovaným povrchem připomínajícím hrubší omítku je skvělá na zakrytí starších zdí. Zadní strana z netkané textilie zaručuje vysokou pevnost materiálu. Největším benefitem zadní strany z netkané textilie je možnost sejmout po skončení životnosti celou tapetu najednou, netkaná textilie narozdíl od papíru neulpívá na stěně a drží celou tapetu pohromadě i při deinstalaci. Vliesová fototapeta se aplikuje pomocí tapetového lepidla, které je součástí balení. Tyto tapety  je vhodné lepit suché, jen s použitím tapetovacího lepidla, které si nejdříve nanesete na stěnu. 

samolepící vinylová tapeta - speciální potisknutelná vinylová tapeta Oracal.  Jedná se o měkčenou PVC fólii, která je velice dobře přizpůsobivá podkladové vrstvě. Tato tapeta  je vhodná na hladké i hrubé stěny. Tento materiál díky své tenkosti a silnému lepidlu velmi dobře přilne k polepované ploše a nechá pěkně vyniknout strukturu zdi. Velice snadná aplikace bez použití lapidla jako u vliesové tapety.Povrch musí být před aplikací očišťěn od prachu, mastnot a dalších nečistot, které mohou snížit přilnavost materiálu. Tyto fólie jsou potisknuty UV tiskem. U objednávek nad 500,- Kč Vám přibalíme plastovou stěrku pro ještě snadnější lepení ZDARMA.

 

Obrazy na plátně

Obrazy na plátně vyrábíme potiskem plátna digitální UV technologií. Plátno poté upínáme na tzv. blind rám. Plátno ze 100% bavlny je potištěno i po stranách a upnuto na zadní straně obrazu, což vytváří plastický efekt.  Rám je vyroben z kvalitního borovicového dřeva a má tloušťku 2 cm.

 

Plechové cedule

Plechové cedule vyrábíme z hliníkového plechu tloušťky zpravidla 0,8 mm, potištěného digitálním sublimačním tiskem. Cedule mohou být rovné nebo bombírované (vypouklé). Tiskové technologie umožňují fotorealistické ztvárnění motivů. Plechové cedule jsou určeny zejména pro umístění v interiéru.