Samolepky na zeď

Samolepky na zeď vyrábíme z vinylové fólie německého výrobce Oracal. Jedná se o měkčenou PVC fólii pro dekoraci zdí, která je velice dobře přizpůsobivá podkladové vrstvě. Díky velmi malé tloušťce a silnému lepidlu tato folie velice dobře drží, ale lze ji i velice snadno sundat. Pro snadné nalepení na stěnu dodáváme samolepky na zeď s přenášecím fólií a u objednávek nad 500,- Kč Vám přibalíme plastovou stěrku pro ještě snadnější lepení ZDARMA. Povrch musí být před aplikací očišťěn od prachu, mastnot a dalších nečistot, které mohou snížit přilnavost materiálu.

 

Fototapety

Vliesová tapeta

Tapeta je vyrobená z vliesového materiálu, tedy z vláknité buničiny, která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost tapety a především její dlouhou životnost. Tapety na zeď dokáží jednoduše změnit vzezření Vaší místnosti a dodat jí zcela novou atmosféru.

Výhodou vliesové tapety je snadné lepení i její odstranění a dokonalá prodyšnost.

Vliesové tapety na zeď jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod. Zvláště jsou vhodné na stěny s trhlinami v podkladu, stabilizují tlak na citlivé podklady (desky z měkkých vláken apod.).

Samolepící vinylová tapeta

Jedná se o měkčenou PVC fólii, která je velice dobře přizpůsobivá podkladové vrstvě. Tato tapeta  je vhodná na hladké i hrubé stěny. Tento materiál díky své tenkosti a silnému lepidlu velmi dobře přilne k polepované ploše a nechá pěkně vyniknout strukturu zdi. Velice snadná aplikace bez použití lapidla jako u vliesové tapety.Povrch musí být před aplikací očišťěn od prachu, mastnot a dalších nečistot, které mohou snížit přilnavost materiálu. Tyto fólie jsou potisknuty UV tiskem. U objednávek nad 500,- Kč Vám přibalíme plastovou stěrku pro ještě snadnější lepení ZDARMA.

 

Obrazy na plátně

Obrazy na plátně vyrábíme potiskem plátna digitální UV technologií. Plátno poté upínáme na tzv. blind rám. Plátno ze 100% bavlny je potištěno i po stranách a upnuto na zadní straně obrazu, což vytváří plastický efekt.  Rám je vyroben z kvalitního borovicového dřeva a má tloušťku 2 cm.

 

V naší nabídce najdete také klasické tapety, plechové cedule, skleněné obrazy, ručně malované obrazy či paravány od našich šikovných dodavatelů.