Vinyl na samolepících tapetách je tenký, takže nechává vyniknout strukturu zdi. Silné lepidlo garantuje trvanlivost, navíc se dobře aplikuje na zeď. Samolepící tapety jsou vhodné na hladké i hrubé stěny. Více informací

Žádná položka

Samolepící tapety na dveře

Staré dveře bez kouzla? Přelepte je tapetou například s motivem přírody a přeneste si tak přírodu k vám domů! Věrnost a provedení samolepící tapety si vás okamžitě získá, s každým pohledem na dveře se ujistíte, že lze snadno z domu vytvořit domov.

Samolepící tapety do koupelny

Koupelna má staré kachličky a obložení, co se vám nelíbí? Pokud nechcete investovat velké částky do rekonstrukce, můžete si pořídit samolepící tapety a získat nádhernou koupelnu přesně podle vašich představ. Co třeba luxusní tapety v elegantním stylu?

Samolepící tapety na okna

Výhled do zdi? Či jiný důvod, pro který se vám nelíbí dívat se ven z okna? Pak si místo nehezkého výhledu pořiďte okno do teplých krajin, s mořem, s tropickým pralesem atp. Nemusíte bydlet v exotické krajině, abyste se mohli každý den dívat na nádherný obraz moře ve věrných detailech díky kvalitnímu tisku.