Samolepky na zeď mapy, města a exotika

Samolepky na zeď, kde jsou mapy, města a exotika dodají vašemu interiéru zcela nový rozměr. Náladu vám zlepší usmívající se Buddha, bdící nad vašimi životy. Sílu vám dodá mrštnost geparda či leoparda a nezkrotnost tygra vám podvědomě zvedne chuť bojovat každý den s novými výzvami. Panoramata vámi oblíbených míst dodají vašemu příbytku či pracovišti nádech volání dálek míst navštívených i vysněných. Mapa světa vám bude denně připomínat vaše sny a stanovené cíle, kterých ještě chcete dosáhnout. Naše samolepky na zeď podněcují vaši fantazuji, zlepší vám náladu a vytvoří prostředí, kam se vždy budete rádi vracet.

Samolepky s motivem cestování z nejkvalitnějších materiálů

Pro výrobu samolepek používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách a jsou zcela nezávadné. Výhodou navíc je je, že samolepky levně vytvoříme, protože je přímo v naší výrobě tiskneme a následně zpracováváme.

Lepení samolepek

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Samolepky na zeď velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi. Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.