Samolepky na vypínač

Samolepky na vypínač jsou zajímavou ozdobou a zaměřením na detail. Zkrášlit můžete místnosti dětem i sobě. Krása se skrývá v detailu a právě detail dělá útulnost příbytku. Dělejte si radost těmito skromnými a malými samolepkami, které dovedou udělat s vaším pokojem hotové zázraky. Zvědavá kočka nebo slon pro štěstí mohou být ozdobou pro vaše vypínače. Sportovci, pohádkové postavy i celebrity se mohou stát tichými strážci vašich vypínačů. Vaše všudypřítomné vypínače se mohou stát odrazovou plochou i pro raketoplán. Berte život hravě. Naše samolepky na zeď vám to umožní.

Samolepky na vypínač z nejkvalitnějších materiálů

Pro výrobu samolepek používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách a jsou zcela nezávadné. Výhodou navíc je je, že samolepky levně vytvoříme, protože je přímo v naší výrobě tiskneme a následně zpracováváme.

Lepení dětských samolepek

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Samolepky na zeď velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi. Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.