Samolepky na vypínač

Samolepky na vypínač jsou zajímavou ozdobou a zaměřením na detail. Zkrášlit můžete místnosti dětem i sobě. Krása se skrývá v detailu a právě detail dělá útulnost příbytku. Dělejte si radost těmito skromnými a malými samolepkami, které dovedou udělat s vaším pokojem hotové zázraky. Zvědavá kočka nebo slon pro štěstí mohou být ozdobou pro vaše vypínače. Sportovci, pohádkové postavy i celebrity se mohou stát tichými strážci vašich vypínačů. Vaše všudypřítomné vypínače se mohou stát odrazovou plochou i pro raketoplán. Berte život hravě. Naše samolepky na zeď vám to umožní. 

Vyzdobte svým dětem pokojíček samolepkou na zeď určenou k vypínačům. 

Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak během několika minut zkrášlit jakoukoliv místnost ve Vašem domě, kavárně, restauraci nebo kanceláři.

Pro výrobu samolepek používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Naše samolepky velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi.

Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.

Pokud Vám nevyhovuje žádný z daných rozměrů, kontaktujte nás emailem a my Vám pošleme cenovou nabídku na míru.

Vyrábímě samolepky dětské , citáty, celebrity, květinové tvary, stromy či cokoliv co Vás napadne.