Samolepky na zeď GLIX jsou z mimořádně kvalitního materiálu, z vinylové fólie německého výrobce Oracal. Nálepky jsou z měkčné PVC fólie s vysokou přilnavostí a se silným lepidlem, které však lze dobře sundat, aniž byste zeď poškodili. Lepit je můžete na různé povrchy, nejen na stěnu, ale i dřevo, sklo, kachličky nebo zrcadlo. Samolepky nemusíte lepit jen na zeď, hodí se i na auto, motorku, notebook, nábytek, vlastně kam vás napadne. více informací

Nálepky na zeď a jejich výhody

V našem sortimentu naleznete samolepky na zeď malé, střední i velké, a to při zachování velkého výběru různých barev a vzorů. Nálepky na zeď můžete vybírat pomocí parametrů v našem menu vlevo.

Univerzálnost použití samolepek na zeď

Samolepky na zeď se hodí všude, do haly, jídelny a ložnice, pro děti do dětského pokoje. Ozbobit si samolepkou můžet i auto, počítač, notebook, skříň a další nábytek, okna nebo dveře. V podstatě můžete nálepy na zeď umístit kamkolik vás napadne a budou tam držet.

Samolepky na zeď pro děti

Samolepky do dětského pokoje to je kapitola sama pro sebe. Děti milují barevné obrázky! Proto jsou samolepky na zeď dětské ideální volbou do dětského pokoje. Vybírat můžete z mnoha barev, vzorů, tvarů, pohádkových postav a oblíbených dětských hrdinů. Proměňte nálepkou dětský pokoj ve svět fantazie!

Samolepky na zeď na zakázku

Nevybrali jste si? Nevadí, můžete si nechat vyrobit svou vlastní samolepky na zeď! Zvolit můžete motiv ve fotobance s více než 30 miliony fotografiemi anebo si vytvořit unikátní samolepicí dekoraci z vlastní fotografie. A můžete být bez obav, před zpracováním vám zašleme grafický návrh k odsouhlasení.

Lepení samolepek

Nalepení samolepky na zeď je jednoduché a nevyžaduje žádné speciální schopnosti.

Vždy si však nejdříve prostudujte postup, jak samolepky správně nalepit.

  1. Přiložte samolepku na zeď či jiný povrch, průhledný papír směrem k vám.
  2. Nalepte lepicí pásky do rohů a do poloviny obrázku.
  3. Opatrně odlepujte samolepku až do poloviny obrázku, kam jste umístili pásku.
  4. V polovině obrázku odstřihněte podkladový papír.
  5. Pomocí přenášení stěrky pomalu nalepte samolepku na zeď, odstraňujte případné bublinky.
  6. Stejný postup aplikujte i na druhou část obrázku.

Vaše spokojenost s našimi samolepkami na zeď je naší prioritou, proto vám můžeme garantovat vaši spokojenost s produktem, v opačném případě vrátíme peníze.