Samolepky na zeď do dětského pokoje

Samolepky na zeď do dětského jsou skělým zpestřením interiéru pokud právě zařizujete svým dětem pokojíček a chcete jim vytvořit dokonalé prostředí na hraní i psaní úkolů. Nálepy na zeď udělají radost klukům i holkám - Krteček, Disney, Princezny, Mickey Mouse, Minnie a spousta dalších. Dětské samolepky na zeď pokoj zútulní a vaše ratolesti si v něm budou v klidu hrát i spokojeně dělat úkoly.

Dětské samolepky na zeď z nejkvalitnějších materiálů

Pro výrobu samolepek používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách a jsou zcela nezávadné. Výhodou navíc je je, že samolepky do dětského pokoje levně vytvoříme, protože je přímo v naší výrobě tiskneme a následně zpracováváme.

Lepení dětských samolepek

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Samolepky na zeď pro děti velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi. Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.