Samolepky na zeď s geometrickými tvary 

Samolepky na zeď v podobě geometrických tvarů jsou symbolem jednoduchosti, ale i posloupnosti, řádu i harmonie, souladu a uspořádanosti. Pro všechny, co mají rádi zaběhnuté systémy dodávající klid i nedbalost lehkosti abstraktních a geometrických tvarů (kruhy, hvězdy, čtverce, bubliny, srdce, abstraktní). V jednoduchosti je krása a díky geometrickým tvarům můžete perfektně doladit váš interiér a ještě navíc můžete dát prostor dalším doplňkům. Podněcují fantazii, přivádí dobré myšlenky a přináší soulad do vašeho života. Máme vzory pro čisté analytiky, romantiky i myslitele. S našimi samolepkami je život během malé chvilky mnohem veselejší. 

Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak během několika minut zkrášlit jakoukoliv místnost ve Vašem domě, kavárně, restauraci nebo kanceláři.

Pro výrobu samolepek používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Naše samolepky velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi.

Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.

Pokud Vám nevyhovuje žádný z daných rozměrů, kontaktujte nás emailem a my Vám pošleme cenovou nabídku na míru.