Samolepky na zeď s geometrickými tvary

Samolepky na zeď v podobě geometrických tvarů jsou symbolem jednoduchosti, ale i posloupnosti, řádu i harmonie, souladu a uspořádanosti. Pro všechny, co mají rádi zaběhnuté systémy dodávající klid i nedbalost lehkosti abstraktních a geometrických tvarů (kruhy, hvězdy, čtverce, bubliny, srdce, abstraktní). V jednoduchosti je krása a díky geometrickým tvarům můžete perfektně doladit váš interiér a ještě navíc můžete dát prostor dalším doplňkům. Podněcují fantazii, přivádí dobré myšlenky a přináší soulad do vašeho života. Máme vzory pro čisté analytiky, romantiky i myslitele. S našimi samolepkami je život během malé chvilky mnohem veselejší.

Samolepky s geometrickými tvary z nejkvalitnějších materiálů

Pro výrobu samolepek používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách a jsou zcela nezávadné. Výhodou navíc je je, že samolepky levně vytvoříme, protože je přímo v naší výrobě tiskneme a následně zpracováváme.

Lepení samolepek

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Samolepky na zeď velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi. Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, PPL, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.